Survivor Yasin kimdir, diskalifiye oldu mu? Acun Ilıcalı’dan açıklama geldi!

Survivor Yasin kimdir, diskalifiye oldu mu? Acun Ilıcalı'dan açıklama geldi!

1SURVIVOR YASİN KİMDİR

SURVIVOR YASİN KİMDİR?

Heyecanlı bölümleri ile dikkat çeken Survivor’ın 52.bölüm fragmanı gündemde konuşuluyor. Fragmanda gönüller takımında yarışan Yasin Obuz ve Barış Murat Yağcı arasındaki kavga yer aldı. Kavga sonrasında Yasin’in diskalifiye olup olmayacağı ise merak ediliyor. Survivor’ın öne çıkan yarışmacıları arasında bulunan Yasin yaşamı araştırılan konular arasında bulunuyor. Peki Survivor Yasin kimdir,nereli? İşte Survivor Yasin’in biyografisi…

2SURVIVOR YASİN OBUZ KAÇ YAŞINDA

SURVIVOR YASİN OBUZ KAÇ YAŞINDA?

Survivor 2020 Gönüller takımında yarışan Yasin Obuz, 21 Kasım 1988 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya geldi. Üç kardeş olan Yasin Obuz, küçük yaşlardan beri sporla yakından ilgilenmektedir. 1998 yılında ilk spor lisansını çıkarttı. Amatör olarak ve profesyonel olarak futbol ile ilgilenen Yasin Obuz, ek olarak 2 yıl kadar jimnastik ile ilgilendi.

3YASİN OBUZ NE İŞ YAPIYOR

YASİN OBUZ NE İŞ YAPIYOR?

Yasin Obuz Ankara Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Bölümü mezunudur. Üniversite okuduğu yıllarda fitness, futbol, yüzme gibi alanlarda kendisini geliştirdi. Üniversite yıllarının son dönemlerinde yemek yapmaya merak salan Yasin Obuz, mutfak yemeklerini yapma üzerine eğitimler aldı ve kendisini aşçılık alanında geliştirdi.

4

Spordan daha çok yemek yaparken mutlu olan Yasin Obuz, yemek mutfağını iyice öğrenmek için yaklaşık olarak 20 kadar ülkeye seyahat etti. Buralarda farklı yemek kültürlerini gördü ve nasıl yapıldığı üzerine bir çok tecrübe edindi.

5

Yemek üzerine küçük çaplı bir işletmesi bulunan Yasin Obuz, TV 8 ekranlarında yayınlanan Masterchef Türkiye adlı yemek yarışmasına katıldı ve hal hareketleri ile sosyal medyada bir çok kişi tarafından konuşulan isim haline geldi.

6DİSKALİFİYE YAPILACAK MI

DİSKALİFİYE YAPILACAK MI?

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, “İstemediğimiz şeyler oldu. Toplantı sonrası diskalifiye gelir mi ona karar vereceğiz” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın