Ruh çağırıp izin istemiş

Ruh çağırıp izin istemiş

53 yaşındaki oyuncu Helena Bonham Carter’ın The Crown isimli dizide canlandıracağı, Kraliçe 2. Elizabeth’in kız kardeşi Prenses Margaret’ten izin istemek için ruh çağırdığı ileri sürüldü.

Netflix için çekilen dizide Bonham Carter, 2002 senesinde hayata veda eden Prenses Margaret’i canlandırıyor. Prenses ile vefatından evvel bir davette tanışan şanlı oyuncu da rol için kamera karşısına geçmeden evvel bir medyuma müracaat etti. Medyum aracılığıyla Prenses Margaret’in ruhunu çağırıp izin isteyen Helena Bonham Carter, dizide onun jest ve mimiklerini doğru canlandırabilmek için de takviye almış.

Ruh çağırıp izin istemiş

class=’cf’>

Helena Bonham Carter, İngiliz medyasında yer alan bu haberle alakalı sualleri cevapsız bıraktı.

Prenses Margaret, Kral 6. George ile Kraliçe Elizabeth’in ufak kızı. Prenses, yaşadığı yarıyılda Türk arkadaşı olarak öğreniliyordu. Yaz tatillerinde sık sık Türkiye’ye gelen Prenses Margaret, 2002 senesinde kalp yetmezliği şikayetiyle sağlık kurumuna kaldırıldı. Ancak uygulanan rehabilitasyonlara yanıt veremedi ve 9 Şubat 2002’de yaşama veda etti.

 
iframe height: 100% !important;width: 100% !important;]]>

En Cümbüşlü Galaxy Note10 UnboxingCansu, Rachel, Burak, Kerim ve Chaby Galaxy ailesinin en eforlusu Galaxy Note10 acelesi ile tanıştı. Hadi gelin hep birlikte Galaxy dünyasına tanıklık edelim : Sponsorlu içerik

daha fazla video için

Bir cevap yazın