Emre Mor Danimarka’da ki evinden bağlanarak içini döktü

Emre Mor Danimarka'da ki evinden bağlanarak içini döktü

1

Galatasaray’daki kiralık döneminin ardından Yunanistan’ın Olympiakos takımına geçen Emre Mor, Yunanistan’da liglerin iptal edilmesinin ardından doğum yeri olan Danimarka’nın yolunu tuttu.

2

Korona günlerini İskandinav ülkesinde geçiren oyuncu burada yayınlanan Viaplay Sport Live isimli programa video ile bağlanarak açıklamalarda bulundu.

3Hata yaptım, hırçınlığımı kontrol etmeliydim

‘Hata yaptım, hırçınlığımı kontrol etmeliydim’

Nordsjaelland, Borussia Dortmund gibi ekiplerin ardından soluğu Celta Vigo’da alan ve bonservisi İspanyol ekibinde bulunan 22 yaşındaki futbolcu “Benim de hatalarım oldu. Hatalar yaptım kabul ediyorum, daha akıllıca hareket etmeli, duygularımı kontrol etmeliydim. Hırçınlığımı daha önceden kontrol altına alabilmeliydim” dedi.

4Gettodan gelip meşhur olmak kolay değil

‘Gettodan gelip meşhur olmak kolay değil’

Emre Mor “Bu konularda kendimi geliştirmeye çalışıyorum ve gelişme gösterdiğimi düşünüyorum. Ancak yaptığım hatalarda yanlış anlaşılmanın da payı olduğunu zannediyorum.

5

Gettodan gelen bir çocuk olarak bir anda Almanya’da sokakta yürüyorsunuz. İlk başlarda herkesin beni tanıyor olması güzeldi. Tabii bunlar kolay şeyler değil, bu fazla geldi. O zamana kadarki özgür kişi olamayacaktım artık” diye konuştu.

6Bana Messi denmesini ben istemedim

‘Bana Messi denmesini ben istemedim’

Kendisinden beklentilerin çok yüksekte tutulmasının yarattığı negatif etkiden dem vuran futbolcu “İnsanlar bana yeni Messi demeye başladılar. Bana Messi yakıştırılması yapılmasını ben istemedim. Çünkü ben Messi değil, Emre Mor’dum. Celta Vigo’daki hocalar da, gençliğin vermiş olduğu hatalar karşısında çok katılardı” dedi.

7

CANLI BAHİS, Misli.com’da başladı! Maç listesini görmek için buraya tıklayın!

Bir cevap yazın